Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hogyan használjátok a...

Ti hogyan használjátok a Spotify nevű akalmazást?

Figyelt kérdés

Elsősorban mire szokás hazsnálni? Új zenéket keresni / felfedezni rajta, vagy már ismert számok meghallgatására? Vagy azokat inkább letöltsem és úgy hallgassam?

Ez fogyasztja az adatforgalmat?

Nem nagyon értek még ehhez a kütyühöz, megköszönném, ha valaki mesélne róla, mármint most kifejezetten ez a Spotify (meg az Audiocloud-ot is letöltöttem, az is ugyan olyasminek tűnt) érdekelne :-)


Köszönöm!



2016. nov. 13. 16:02
 1/1 Trevor. ***** válasza:
100%

Miután hozzáadtam a bankkártyám az 1 hónap ingyen próbaidőszak miatt, a Spotify Premium-ról tudok írni.


Elsősorban rendkívül meglepő módon zenehallgatásra való. Új zenéket is lehet találni, pl. lejátszási lista alapján, illetve a Spotify összeállít hetene egy összeállítást a zenei ízlésed (korábban hallgatott zenék) alapján "E heti Kaland" néven. Ez nem egy random playlist a korábban hallgatott zenéidből, sokszor még az előadókat sem ismered. De ez az algoritmusa meglepően jó, sok új együttest és számot ismertem meg ennek a segítségével. A prémiummal lehet zenéket lementeni offline hallgatásra.


Természetesen fogyasztja az adatforgalmat, mégis szerinted honnan máshonnan streamelné a zenéket, mint az internetről? :D


Telefonon és gépen is használom, mindkettő nagyon jól működik. Szerintem megéri azt a havi 1500Ft-ot. Ja és ha szoktál gépen multiplayer játék közben zenét hallgatni, akkor sokkal jobb, mint a youtube, mert nem növeli a pinget.


Összességében ha nem akarsz fizetni érte, akkor inkább szenvedés a használata a kötelező véletlenszerű lejátszás és a sok reklám miatt, ha viszont hajlandó vagy havi 5€-t kiadni érte, akkor nagyon jó befektetés gépen és mobilon egyaránt. Ha ingyen akarsz zenét hallgatni, akkor marad a youtube (én legalábbis nem tudok más jó online megoldást) és a letöltött zene.


Ha Telenoros vagy, akkor elő tudsz fizetni a Deezer-re úgy, hogy az mobilnet keretbe nem tartozik bele.

2016. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!