Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok iphone 6s-t rendelni...

Hol tudok iphone 6s-t rendelni kb 160-180 ezer foritert?

Figyelt kérdés
Eddig en az ujgsm-et neztem de amikor utanaolvastam velemenyeknek teljesen elbizonytlanodtam. Van esetleg valaki aki anelkul h elkezdene osztani h fuj ajfonos es a tobbi, tudna esetleg ajanlani egy oldalt ami megbizhato es esetleg tapasztalata is van?

2016. nov. 29. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Apple iPhone 6s 32GB - 176 590 Ft: [link]

Szívesen!

(ezt innen lestem meg: [link] )

Ja és az iStyle-ben nem kapható (jelenleg) az iPhone 6S.

2016. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, de ugye ez nem valami kamu kinai utanzat?
2016. nov. 29. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Na bazz... Ezzel most felhúztál!!! Azért, mert Ping Digital az oldalnak a neve, attól még nem kínai iClone-t adnak el! Eleve ilyent be sem linkelnék, de megadtam az Árukeresőt, ahol azért a kamu telefonokat szűrik.
2016. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kell felhuzni magadat, ha az ember ennyi penzt kiad biztos akar lenni a dolgaban... szerintem ez ertheto
2016. nov. 29. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól van, csak ez nem kínai hamisítvány. Amúgy Te adtad meg az árat és ott, ennyiért elérhető. Ezen felül, a Ping Digital nem egy sufniGSM üzlet, mint az ujgsm.
2016. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget:)
2016. nov. 29. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy ilyen drága telefont csak is olyan helyről vennék amiről már hallottam, de te tudod...
2016. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!