Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon színbeállítások?

Okostelefon színbeállítások?

Figyelt kérdés

Androidos telefonon valószínűleg vírus miatt elállítódtak a színek és hiába pucoltam le, nem állt helyre.

Durván eltorzultak rajta a színek, minden vörös árnyalatot vérszínűnek mutat, a kék szürke rajta, a sárga kekiszínű és az egész kijelző csak halvány pasztellszíneket használ, szinte fekete-fehér az egész és ez elég zavaró, főleg hogy korábban gyönyörű élénk kijelzője volt a telefonnak.

Alapból nem lehet rajta a színeket állítani és a google play-en se találtam olyan programot amivel meg lehetne csinálni.

Mit lehet vele csinálni?



2016. dec. 17. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2016. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Valószínűleg nem vírus, és az Android gyárilag nem tartalmaz színbeállítást. Azt a gyártók maguk oldják meg, így minden eszközön másmilyen színbeállítások vannak (már ahol vannak).

Play áruházban ne keresgélj, valahol a beállítások közt lesz.

2016. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A telefon típusa Doogee X5. Megnéztem rajta a beállításokat, de csak a fényerőt lehet állítani, a színtelítettséget, vagy a vörös-zöld-kék egyensúlyt nem.
2016. dec. 18. 09:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Számítógéppel nem lehet valahogy beállítani, nincs olyan program?
2016. dec. 18. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy érintkezési probléma?

Developer mód nincs esetleg a telódon, ahol állítani lehetne?

2016. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már arra, hogy alkatrészhiba lehet. Elvileg van rajta fejlesztő mód, majd megnézem azzal mit lehet csinálni.
2016. dec. 18. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!