Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki hogy a dokkoló...

Miért írja ki hogy a dokkoló csatlakoztatva?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Samsung Galaxy J3 telefonom van 5.1.1es verziójú Android rendszerrel, és már második napja fennáll az a probléma, hogy a telefon indokolatlanul értesítéseket küld, hogy a "dokkoló csatlakoztatva" és ezt így egymás után 9-10szer, majd abbahagyja. Aztán egy kis idő után ismét újrakezdi. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ez miért van? És hogyan lehet ezt a problémát orvosolni?

#hiba #Samsung #dokkolás #Samsung Galaxy J3 #dokkoló csatlakoztatva
2017. aug. 11. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán elkoszolódott az USB csatlakozó, azért érzékel dokkolót. Próbáld meg kitisztogatni, pl. egy (tiszta) fogkefével.
2017. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a gyors valaszt😊
2017. aug. 11. 15:49
 3/13 anonim válasza:

Szia

Szerintem gyári hiba :( Nekem is ilyen a telóm. Ezt írja ki állandóan. Gondoltam rákeresek neten, és ez a kérdés az első találat a googlen pedig csak úgy írtam be hogy "dokkoló csatlakoztatva samsung" :( Neked kiírja még? Én most vettem a telót kb 1 hónapja rendes üzletben újonan úgyhogy tuti nem lehet gond az usb-vel :(

2017. nov. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Az Egyik Fekete válasza:
Nekem is csinálta. Nem rudom mi okozza, de az újraindítás ideiglenesen megoldja. Tartok attól, hogy valami külső eszközről fel akarják törni, amire így reagál (saját gondolat, valszeg butaság).
2017. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Az Egyik Fekete válasza:
Az ìjraindítás ideiglenesen megoldja. Attól tartok, hogy egy külső eszközről indított támadási kísérletet reagál le így (saját vélemény, valszeg butaság).
2017. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám ugyanilyen telom van
2018. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nálam ma jelentkezett először ez a probléma 2 év után. Szintén Galaxy J3-om van.
2018. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Udv.nekem is samsung j3 van.1 ev 5 honap utan most irta ki hogy dokkolo csatlakoztatva.telo mozdulatlanul volt vagy 20 perce.fogalmam sincs mi lehet ez
2018. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Valaki talált már erre a problémára megoldást? Nekem most jelentkezett 1 év után :(
2018. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kazume válasza:

Megnyugodtam már azt hittem csak nekem írja ki. Nálam ez kb 3 napja kezdődött, és a dokkoló csatlakoztatva mellé még azt is kírja, hogy nincs választott kép

Valaki tud erröl valamit?

2018. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!