Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs hívóazonosító, azaz...

Nincs hívóazonosító, azaz rejtett számról valaki napok óta hívogat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Napok óta egy rejtett szám hívogat, eddig nem vettem fel sose, mert vagy le volt halkítva a telefonom, vagy úgy voltam vele, hogy biztos valami közvéleménykutató baromság lesz.Ma viszont már elegem volt belőle, úgyhogy felvettem, mert már kíváncsi voltam, mit akar. Nem szólt bele, úgyhogy pár másodperc után letettem. Van ötletetek, hogy ki lehetett, vagy miért?

Esetleg valami megoldás a rejtett számú zaklatók ellen?



2017. aug. 11. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Na most vagy ne vedd fel, vagy ha felveszed meg te ne szólj bele. Had fizessen.
2017. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Vedd fel, és beszélj vele. Nem kell felkapni a vizet. Sokan nem tudják beállítani a telefonjukat, hogy kijelezze a hívószámot, meg vannak öregek, stb.
2017. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha fogadtad a hívást, bele kell szólni. Halló vagy ilyesmi.

Próbáld ki.

2019. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nyilván valóan itt mindenki nagyon “okos”... Nos

Velem évek óta ezt csinálják. Többször felvettem, de senki sem szólt bele és ezen alkalmak között helentős idő eltelt. A probléma ennél érdekesebb. Sajnos mivel szám nélküli, le sem lehet tiltani.

Kedves kérdező! Sajnos megoldást nem tudok, de engem is zavar a dolog....

2019. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Be kell mondani, hogy rendőrségi feljelentést fogsz tenni, ha nem hagyja abba!

Más lehetőséged amúgy sincs.

A névtelen hívásokat csak a hatóságnak adja ki a szolgáltató, de még a rendőrök sem mondhatják meg neked, csak a bírósági döntés alapján.

Mert a sunyi zaklatót minden védi.

2019. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!