Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

A mai árában (50-60 ezer forint között van ahogy látom) megéri megvenni a Sony Xperia XA nevű készüléket?

Ha nem, helyette mit ajánlotok? (lehetőleg nem menjünk 50-55 ezer forint felé) Előre is köszönöm :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xperia, Sony, mobil, 2017, választás

2017. aug. 11. 14:21  Privát üzenet  

A válasz

Itt van ez, bár nekem nem ilyen van , de jókat irnak róla,, meg a leirás szerint is nagyon jó.

[link]

Eu raktáras, nincs plusz ezen felül egy forint sem.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. aug. 11. 14:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, utánna járok :D

Ez megérné az árát? :

[link]

# 2/2Időpont 2017. aug. 11. 18:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik telefont érdemes választani, Samsung Galaxy A5 2016 vagy Huawei P9 Lite vagy Honor 8 vagy Sony Xperia X? esetleg más,120 ezer forint alatt ami jó?
Milyen, viszonylag nagy képernyős telefont tudnék venni 40-50 ezer forint körül? Sony xperia m telefonomat cserélném le.
Milyen telefont érdemes vennem 45000 forint bol mert eddig gondolkodtam xperia E4 en vagy LG L Fino vagy milyen telefont lenne érdemes ilyen ár kategoriában venni?
Az miért van hogy a sony xperia Z3 a vodafone-naál 170-ezer de a ujgsm-m meg 125-ezer forint?
Milyen telefont vegyek? keret: 40 ezer forint Legyen megbízható és gyors és jó kamera! Én 3 telefont már kinéztem :Sony xperia E4 ZTE Grand S Flex Alcatel One Touch Idol 2 6016x
80-110 ezer forint között telefon? Nokia Lumia 830ra vagy egy Sony Xperia Z1re gondoltam.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!