Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett csevegés feloldása...

Rejtett csevegés feloldása Viberen! Hogyan?

Figyelt kérdés

Az egyik csevegèsre hosszan rànyomva elojott nèhàny opcio koztuk az hogy: csevegès elrejtèse.

Rà is nyomtam, erre kèrt egy 4 szàmjegybol àllo kodot! Megadtam egyet.

Nos a csevegès annak modja szerint el is tunt. Azt mèg megoldotam, hogy megtalàljam, hogy hova rakta (csevegèseknèl a nagyito ikonra ràmenni ès beirni az àltalam megadott kodot)

De vissza a normàl uzenetekhez nem tudom visszarakni!

Segitsetek! koszi!


2017. nov. 28. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csinált belőle kettőt, hogy lett egy rejtett, meg maradt egy sima?

Mert én egyszer volt, hogy véletlenül beállítottam ezt a rejtett csevegést, és utána először néztem, hogy vissza sem tudom csinálni, aztán viszont láttam, hogy az adott ember kétszer is van a listában, egyszer a rejtett, meg egyszer a sima csevegéssel. És a rejtettet csak kitöröltem és annyi.

Aztán lehet hogy nekem máshogy volt, mint most a kérdésben, de gondoltam leírom, hátha :D

2017. nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amit Te irtàl az a titkos csevegès! Igen azt is probàltam ès olyankor valoban lesz egy embernèl 2 beszèlgetès is, egy normàl illetve a titkositott. A titkositottnàl pedig lesz egy lakat az illeto nevèn. Es a Te esetedben valoban csak torolni kell azt a csevegèst ès kèsz!

En a rejtett csevegèst nem tudom visszarakni a normàl csevegèsek koze.

Szoval a problèmàm mèg mindig adott!

Koszi azèrt a vàlaszt!

2017. nov. 29. 08:11
 3/4 anonim válasza:
Ha beléptél az általad titkosított csevegésbe, elhúzod a képernyőt balra, a jobb oldalon lévő sávban megkeresed a csevegés megjelenítése menü pontot.Rányomsz, majd kérni fogja újra a pinkódott amit egyszer már megadtál. Ha beírod utána már újra latható lesz a normál csevegéseknél.
2020. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hogy tudom elérni,a rejtettcsevegést,az a kérdés ?
márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!