Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenoros hálózatból is...

Telenoros hálózatból is ingyen hívható a Telekomos 1414?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
A 1414 csak a telekomos hálózatban ingyenes.
2017. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ügyfélszolgálati hívószámunkat belföldről a hét minden napján, a nap bármely órájában (0-24) hívhatod, ha mobil vagy otthoni tv-, internet-, telefonszolgáltatásoddal kapcsolatban kérdésed, problémád vagy elintéznivalód van. A 1414 hívása bármely belföldi hálózatból díjmentes
2017. dec. 12. 11:56
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt olvasom, és nem így tudtam.
2017. dec. 12. 11:57
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ezt olvasom, és nem így tudtam."


Elolvastad, be is másoltad. Akkor mit akarsz még? Világosan ott a válasz a saját magad által belinkelt szövegben. Ilyenkor minek megkérdezni?

2017. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
A 1414 valóban ingyenes még vezetékesről meg a konkurens cégek hálózatából is.
2017. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Attól tartottam, félreértem.:)

Erre viszont nem találok érdemleges választ, ha lennétek olyan szívesek: A vezetékes telefon egyes gombjai nem működnek vagy csak nehezen. Lehet ez az akkumulátor elégtelensége? Nem érdemesebb újat venni(készüléket), mert mintha nemrég cseréltünk volna benne akkumulátort

2017. dec. 12. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

A vezetékes teló gombjainak nehezen működése mechanikai okokra utalhat. Sérülés, vagy szennyeződés. Ha nem tudod kitisztítani vagy sérülés okozza, akkor a csere indokolt.


Egyébként ez elvileg az eredeti kérdéstől független, új kérdés. Az ilyet érdemes új kérdésként kiírni, hogy relevánsabb válaszokat kapj, hiszen így csak véletlen, hogy ráakad valaki hozzáértő az új kérdésedre.

2017. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ha az alapkészülékről vettem le, még csak-csak tudtam hívást produkálni - ezért gondoltam az akkumulátorra. Megszűnik hamarosan a gondom, mert kapok egy használaton kívülit a familiámtól. Azért megpróbálom tisztogatni valami módon.
2017. dec. 12. 18:53
 9/11 anonim ***** válasza:

"Azért megpróbálom tisztogatni valami módon."

Nem kívülről koszos.

2017. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kihegyezett gyufaszállal körbekapartam a gombokat. Nem segített. Csak ha a töltőről veszem le, működik egy keveset, pl. be tudtam állítani ébresztésre.
2017. dec. 13. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!