Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y560 miért nem fogadja...

Huawei Y560 miért nem fogadja el a 8GB-os SD kártyát?

Figyelt kérdés
Mindent próbáltam, átállítottam az alapértelmezett tárhelyet is külső memóriakártyára, és ki is jelezte, hogy van 8MB szabad tárhely, de akkor sem engedi, hogy letöltsek akármit is, akkor is azt írja ki, hogy nincs elég tárhely.

2017. dec. 24. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy rossz a kártya?
2017. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rózsa SándorEteleix. válasza:
Formázás? Másik készülékben történő próba? Kártyaolvasó?
2017. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit akarsz a kártyára tölteni?
2017. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Formázás lehetőség nincs a telefonomon, és igazából akármit próbáltam, mindig azt írta ki, hogy "nincs elég tárhely", pedig a a tárhely lehetőségben meg azt írja, hogy van szabad 8GB tárhely. És nem hiszem, hogy rossz, mert a számítógépről töltöttünk rá USB-n zenéket, és azokat megjeleníti, és le is tudja játszani.
2017. dec. 25. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Fájlokat, zenéket, képeket tehetsz rá, de a programokat a telo memoriájába tölti. Ott szabadits fel helyet, és akkor jónak kell lennie. Huaweinél programokat nem tudsz memkártyára tenni.
2017. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!