Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánnátok jó telefont 25-30...

Ajánnátok jó telefont 25-30 ezer között?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy Androidos legyen.

2018. márc. 29. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ennyiért csak szrt lehet venni, sajnos.
2018. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem elég lenne, ha az alapokat tudja, fotozás, videózás, skype, email, stb. Nem menőzni akarok vele csak használni. Az én igényeimnek megfelelne egy egyszerűbb is.
2018. márc. 29. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor vagy veszel valami androidot ennyiért de az tényleg szar lesz nem fogja sokáig bírni vagy veszel egy lumiat az nem androidos de tudja ezeket es nem szarakszik sose.
2018. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az hülyeség hogy nem birja sokáig.

Pont annyi ideig birja mint a csúcs szarok.

Csak legfeljebb nem olyan a kamera, nem lehet olyan játékot nyomni vele és egyéb.

Nem kell máshová menni csak itt olvasgatni és minden második kérdés iPhone és Samsungról szól, hogy ennek mi a baja , miért van ez a hiba vele.

2018. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézz szét az Eustock-on.

Van a HOMTOM HT 217 pro, 20000-ért, vagy a XIAOMI redmi 5A 26000-ért. Vagy a VERNEE M5, 32000-ért. És ez 4 / 32 GB !!!

Ingyen házhoz szállitják.

2018. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 5A
2018. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4-es félig egyet értek veled,félig nem.

Itthon 4 éves Samsung telefon van,és működik (1 hete tovább adtunk rajta mert már csak a polcon állt)

Aki itt tesz fel kérdést az általában nem tudja kezelni a telefont,és elég rendesen elcsesz rajta valami.Minnél olcsóbb a telefon annál spórolósabb az anyag is benne.A kis hulladél,noname kínai telefonok mennek tönkre 0,5-1 év alatt.Ha ésszel használod a telefont akkor 4-5 évet is el él.

2018. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Ennyiért, újat, biztos nem. Lassú lesz, gyenge akksi, stb. Csodák nincsenek. Én is csak alapfunkcókat szerettem volna, de ennek a duplájáért sem kapsz új, sokáig használható, megbízható telefont.
2018. márc. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Használtan egy Samu SIII
2018. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!