Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most aktiváltam az Apple...

Most aktiváltam az Apple Musicot 3 hónapos próba időszakra. A saját zenéim, amit a gépről raktam rá, azok a lemondás után is megmaradnak rendesen?

Figyelt kérdés

Mert voltak rendes album borító képek, viszont most az Apple hozzárendelte a saját adatbázisában levőket és az összes zenéhez oda van írva, hogy “letöltve”. Tehát ha lemondom egyszer a szolgáltatást, amiket én töltöttem rá, azok ugye nem fognak elveszni?


My music start csomagom van egyébként a telenornál, ami 500 mb adatot ad zenehallgatásra. Így akkor az előfizetésért sem kell majd az Apple-nek fizetnem? Mert ezt most így nem értem.



2018. máj. 25. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A saját zenéid megmaradnak, mivel az a tiéd.

Ha lemondod a szolgáltatást, akkor nem kell fizetned az apple-nek.


Ezt a music start csomagot nem értem. Illetve nem tudom, hogy kihez tartozik.

2018. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telenoros vagyok, és a blue m csomagban van ez, hogy minden hónapban 500 mb adatot adnak zenehallgatásra a deezernél vagy az Apple music-nál. Viszont ahhoz, hogy ez lehetséges legyen, aktiválni kell ugye az AM-et, viszont a próbaidőszak után meg írja a havidíjat, hogy fizetős lesz. Tehát nem tudom ezt hogy értsem.
2018. máj. 25. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Már értem.

Tehát te fizetsz az adatforgalomért, viszont csak akkor működik ha van AM előfizetésed. Ez igy nem más mint lehúzás.


Ha lejár a próbaidőszak az applenél, akkor neked havi dijat kell fizetni az applenek és a telenornak is az adatforgalomért.


Viszont ha van AM vagy Deezer előfizetésed, akkor rohadt fölösleges a zenei adatcsomag.

Letöltöd wifin keresztül otthon vagy ahol van wifi a zenéket amit hallgatni akarsz, majd offline üzemmódba teszed a lejátszót.

Nem fog adatforgalmat használni, mivel a telefonodon lesz a zene, amig az előfizetésed él.


Ne fizess fölöslegesen 2 helyre.

Akkor éri meg ez a music baromság, ha pl ingyenes Deezert vagy Spotify-t használsz. (Ingyen van de nem töltheted le offline zenehallgatásra, nem te szabod meg, hogy milyen legyen a lejátszási sorrend stb és reklámok vannak)

2018. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
My music korlátlan egy ezresbe kerül
2018. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Benne van a csomagomban ez az opció igazából úgymond alapból, de nem éltem vele eddig.

Köszönöm a rendes és segítő választ :)

2018. máj. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!