Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki-be kapcsol rázkódásra a...

Ki-be kapcsol rázkódásra a telefonom, mi lehet a baja? Kb mennyi lenne a megcsináltatása?

Figyelt kérdés

Telefonom egyszer csak elkezdte azt hogy rázkódásra ki-be kapcsol, azaz újraindítja magát(pl.: zsebemben van és ahogy lépek úgy “rankoncátlankodik”, vagy amikor hirtelen felemelem stb...)

Azonban ez egyre rosszabb lett, mert most már van hogy amikor hozzá érek(úgy hogy fel se emelem) már akkor is ezt csinálja.

Ráadásul azt is észre vettem hogy egyre nehezebben tölti fel magát, pl.: eddig ha 20%-nál felraktam tölteni akkor egy óra se kellett neki és 100%. De most viszont mióta ezt elkezdte ezt, nagyjából 2 órás töltéstől is max csak 70%-ra tudja felverni és ráadásul már 40-50% -nál szokásával vált kiírni azt hogy “az akkumulátor túl hevült, vegye ki”...ezzel csak az a gond hogy nem az a fajta “szétpattintós telefon.

Arról meg be is beszéljünk hogy nagyon gyorsan merül.

Nagy valószínűséggel aksi baja van.

(Már próbáltam a gyári beállítás visszaállítást, nem használt.)


Elfogom nem sokára vinni telefonoshoz, de még az előtt kiváncsi vagyok tud e valaki valamit erről, csinált e már ilyet a telefonja, ha igen akkor mit kezdett vele , mennyibe fájt a mecsináltatása(tudom hogy márkától függ), stb...



2018. szept. 30. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy úgy lett beállítva, hogy szenzoros vezérlés legyen. Ez úgy működik, hogy 2 másodpercig a telefon fölé tartjuk a tenyerünket vezetés közben azzal fogadjuk a hívást, vagy pl. ha a fülünkhöz emeljük a telefont szintén fogadjuk a hívást.


Nézd meg a Beállítások - System Body Feeling menüpontot és mindent kapcs. ki.

2018. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:

Ez nekem akkumulátor kontakthibának hangzik. Erre utal a ki-bekapcsolódás, a szaggatott töltés és a túlmelegedés is.

Azt házilag nem tudod orvosolni.

2018. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!