Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott telefon hangszóró és...

Beázott telefon hangszóró és mikrofon, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Cukros folyadék ment a telefonom hangszórójába és mikrofonjába. Pár órája már egy tál rizsben fekszik, de még semmi nem történt. Ha hívnak akkor szól rendesen, de ha elindítok egy zenét akkor semmi. Szintén a mikrofon sem működik, nem hallani semmit mikor megpróbáltak felhívni, és engem sem hallani. Ezeken kívül semmi egyéb baja nincs...

Sony Xperia XA1

Várjak még vagy holnap rohanjak gsm-be megnézetni? Hallottam erről az ultrahangos tisztításról, az én esetemben hatásos lenne vajon és mennyibe kerülne?



2019. jún. 10. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pár órája egy tál rizsben van mégsem jó, az annyit jelent hogy bekapcsoltad is kipróbáltad. Itt az lenne a lényeg, hogy a baleset után azonnal kikapcsold és addig be se kapcsold, míg vélhetően ki nem szárad. Na ez nem történt meg. Szervíz, persze nem gariban...
2019. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ!

Erről az ultrahangos tisztításról valaki tud valamit esetleg? Hogy kb mennyiért csinálják és mennyire hatásos...

2019. jún. 10. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint írtam, ki sem száradt és bekapcsoltad. Ezzel valószínűleg zárlatot okoztál valahol a telefonban. Ezt már száríthatod meg tisztíthatod, ez már nem lesz jó. Itt szervíz kell meg javítás....
2019. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Másnapra jó lett, azóta tökéletes, olyan sok folyadékot azért nem kapott szerencsére :D
2019. jún. 12. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!