Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Acer led számítógép monitorom...

Randoman20 kérdése:

Acer led számítógép monitorom ki-be kapcsol indításnál. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban éppen nyugisan játszottam a számítógépemen, és egyszercsak egy kattanást hallottam és elszállt a monitorom.

Ezután mikor bekapcsoltam rá 1 másodpercre vissza le is kapcsol akárhányszor próbálom.

ezek után megpróbáltam másik monitorral is, de ugyan ez a probléma lépett fel.

A vidi kártyára kezdtem gyanakodni, azt kicseréltem de nem javult a hiba.

Majd kipróbálltam másik kábelekkel de ugyan ez.

az alaplapot+processzort kicsereltem, tápegységet is vettem (erősebbet).

Rátettem ugyan erre a monitorra az új configot, de ugyan ez a probléma, sőtt másik monitorral is.

Most azon gondolkozok, hogy veszek új videókártyát és monitort is.

Valaki esetleg megtudna kimélni további költségektől? Nem tudom pontosan mi lehet a baj.



2019. júl. 23. 18:21
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Inkább monitor tápegység hiba. Két monitor tápkábelje ugyanaz volt?
2019. júl. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elősször ugyan azzal próbáltam igen, de aztán kipróbáltam másikkal is és ugyan ez a probléma.A mostani tápom teljesen új garanciás, szóval most megpróbálok egy új monitort szerezni ha netán mindkettővel baj lenne és minden kábelt cserélek.
2019. júl. 24. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:

És ezek a monitorok mindig ugyanabba a hálózati dugaljba voltak dugva?

Mert lehet hogy az a hibás.

2019. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!