Most azokhoz szólok akik szeretnek videót vágni és mindezt macintoshon teszik és premiere proval?

Figyelt kérdés
Egy iMac vásárlása elött állok természetesen használtan és nem is egy mai modellt néztem ki magamnak íme a specifikációi: iMac 2012 21.5" 2,7 GHz Core i5 8Gb 1600 MHz DDR3 NVIDIA GeForce 640M 512mb És ugye vannak azok a sztereotípiák hogy a premiere mac-en nem a legjobb kombó, mennyire menne jól el a premiere 1080p fájlok vágásánál?

2019. júl. 27. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mennyire? Milyen választ vársz? Lehet vele dolgozni, de nem fog hasítani.
2019. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A ram számít a leginkább, 8 gb szerintem még macnél is túl kevés, ahhoz, hogy gördülékenyen menjen mindig. Én a helyedben ugranék még 2-3 évet a modellel kapcsolatban, és a 16gb-os változatot venném. Nyilván mélyebbre kell nyúlni, de tovább is fog megmaradni neked használható allapotban.
2019. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!