Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megázott Philips "GoGear" MP4...

Megázott Philips "GoGear" MP4 lejátszóm, hogyan keltsem életre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Alaposan megázott a lányom mp4 lejátszója, bele estem vele egy medencébe, és vagy tíz percet volt víz alatt. Ami rosszabb, utána rögtön be is lett kapcsolva...

Miután kiszáradt, rá dugtam a gépre. bekapcsol, de a windows sikítozik, h nem talál hozzá drivert, és az aksia sem tölt. Nem tudom, érdemes e szervizbe vinni, vagy menthetetlen...

minden hozzászólást köszönettel veszek! :)


2010. júl. 12. 06:20
 1/4 anonim válasza:
fúhhh...:D szerintem nem árt megnézetni egy szakemberrel ha azt mondja, hogy reménytelen akkor max vesztek másikat (tesómnak is ugyan ilyene van és még egy jóval olcsóbb lejátszó is jobb annál (szerintem ))
2010. júl. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"bele estem vele egy medencébe"

XDDDDDDDD Ezen jót nevettem! Hány éves vagy, hogy csak úgy "beleestél" a medencébe?


Na komolyra fordítva a dolgot: nem szabad bekapcsolni a mobilt, mp4-et, mp3-at miután ki lett halászva a medencéből/mosógépből/wc-ből/ vagy egy aug20-ai zuhiban szétázik! Egyből ki az akksi, utána szétszed, és legalább egy hétig szárít. Majd 1 hét után összeszerel és kipróbál, ha jó akkor oké, ha nem akkor megint szétszed, szárít egy hétig, összeszerel...stb


És még hajszárítóval sem szabad szárítani, mert odapörkölöd az apró kütyüket!


Amúgy szerintem az már kuka lesz! De megpróbálhatod, hogy szétszereled amennyire csak tudod és áttörlöd alkoholos (nem tekillás, meg hasonlókkal, hanem gyógyszertári kb.70%-sal) fülpiszkálóval. Ha látsz fehér port benne, azt le kell törölni (és jegyezd is meg hogy hol volt, mert ha szervizbe viszed azt azért jó tudni nekik) és minimum egy napig szárítani! utána összeszerelni és kipróbálni...

2010. júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha netán olyan lenne a képernyője hogy le tudod szedni az alaplapról, akkor esetleg játszhat az, hogy leszeded, és egy időre beleteszed egy bögre etil-alkoholba. Igen, az egész cuccot. A képernyőnek árt.
2010. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, h mostanáig nem voltam, el voltam havazódva! :)


38 éves vagyok, és egy jó hangulatu házi buli alkalmával sikerült elegendő sörfogyasztás után megúsztatni a cuccot a medencében. ;)

De képzeljétek el, működik! :) Gyakorlatilag utána, hogy megkérdeztelek benneteket, rá dugtam a gépre, és hagytam jó darabig, majd bekapcsoltam. és megy! Annyi baja volt, hogy a menü az életre kelt, és folyton mozgásban volt. El vittem a szervizbe, (mert nem jöttem volna az istenért sem rá, hogyan kell szétszedni) és kinyögték, h nem szétszedhető a cucc! Na de azért nyomtak rá egy SW frissítést, ami persze nem segített. Ithon ezen felbátorodva megspricceltem egy kis WD40 -el, a réseknél, gomboknál, majd újra próbáltam. és jó lett.

Annyi szépség hiba azért van a dologban, hogy az aksija kb két napot bír, az eddigi egy héttel szemben. de hát ez van! :D


Köszi a válaszokat.

2010. aug. 7. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!