Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Set Top Boxhoz kell a szolgalt...

Set Top Boxhoz kell a szolgaltato?

Figyelt kérdés
Lattam a boltba rengeteg set top boxot ha veszek egyet a tavaly vett tvmre akkor eleg ha csak bedugom a tvbe es mar ki is kodolja az adast? Vagy mindenkepp kell a szolgaltato hozza?
2019. aug. 3. 08:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Cad kartyat ad a szolgaltato de 4TV hez 4elofizu kellene :(
2019. aug. 3. 08:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mi az a cad?


és miért kéne 4 előfizu a 4 TVhez?

2019. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zzzoli ***** válasza:
A tavaly vett tévédhez nem kell stb mert ugyanazok benne vannak amik az set top boxban is. Előfizu nélkül a szabadon fogható földfelszíni adókat tudod vele fogni a mindig tv-től.
2019. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tavaly vetted a tv-ét akkor felesleges set top box,mert a TV tudja kezelni. Egy antennaval ugy emlekszem 9 magyar adó fogható ingyen. Set top box akkor kellhet a regi a tv és nem tud digitalis adast fogni.(ezt csinalja a set top box is) Ha viszont tobb adast szeretnel mint a 9 ingyenes akkor elo kell fizetned. Aztan mapsz egy kartyat amit bedugsz a tv-be (vagy boxba) és ugy nezheted azokat az adokat amikre elofizettel
2019. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen azt elfelejtettem amit elozo is mond hogy MindigTV szolgaltatonal kell nezelodnod
2019. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szolgálgató mindig kell. Ez lehet az ingyenes MinDig TV, a bolti boxszok 90%-a földfelszíni. A mai tévék box nélkül is tudják venni a digitális adást mind antennával, mind kábelen. Boxszot akkor vegyél, ha a tévé tudása nem elég. Például ha szeretnél felvenni, bár az okostévék tudnak, de a jelentős többségük egytuneres, így vagy csak azt nézheted amit felveszel, vagy azzal a csatornával azonos frekvencián lévő másikat. Ilyenkor jön jól egy box, mert míg az egyik felvesz a másikkal nézhetsz bármi mást, vagy egyszerre két adást is felvehetsz, harmadiknak meg könnyebb választani két frekvenciáról, mint egyről.
2019. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Boxot felesleges venned ahogyan előttem is írták hogy havenni akarsz akkor miért vegyél. Ha kódolt csatornákat is szeretnél nézni akkor a Mindig tv szolgáltatónál lehet előfizetni amihez adnak egy kártyát amivel bizonyos csatornákat ami a csomagban van dekodolja és tudod nézni vele. Igen minden TV hez kell külön kártya, ha ezt akarod, ez persze attól is függ hogy milyen csomagra fizetsz elő. A Mindig tv-nek van néhány ingyenesen fogható adója ha jól tudom 9 és néha egy kódolt adót is ingyenessé szoktak tenni kb 1 hónapra. Vagy keresel olyan szolgáltatót ahol egy csomagot kérhetsz több készülékre például ha olyan céghez mész ahol koax kábelen viszik be a házadba a TV adókat akkor ahhoz nem kell semmilyen settopbox és azt akármennyi Tv re rákötheted és egy előfizetésről megy mindegyik. Ha olyan szolgáltató van aki IPTV vagy SAT (tányéros) szolgáltatást tud adni akkor kell settopbox minden egyes TV készülékre de akkor is a szolgáltató csak egy csomagra kér előfizetést utána az egyik TV-re ingen biztosítja a settopboxot a többire meg bérbe ad aminek havi díja + 800-1000 Ft körül van boxonként.

Digi TV meg a Telekom illetve az Invitel ami már a digi tulajdonában van így csinálják és ezek elég jó áron vannak. De ha ezek közül egyik sincs nálatok tehát nem lehet bekötni mert nincs hozzátok kivezetve akkor megszívtad.

2019. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj h a csatornacsomagom (amiert fizetek) fele nem foghato mert "kodolt jel" Hiaba fizetek 30 csatornaert ha nem tudok nezni 15t pl.
2019. aug. 5. 19:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Es azok kozt van amit neznek :( Magyarul fizetek majdnem a semmiert. Amugy Kabelszatos vagyok.Egy ismerosom mondta a karit meg h nekem 4TV*havidij
2019. aug. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!