A laptop vagy a net hibája?

Figyelt kérdés

Hogy amikor online akarok videót nézni nagyon szagatt. És mobilon nincs meg ez a problémám.

Satellite C70D-A-111 es laptopom van. Kb 3-4 éves használtan de újonnan vettem.


Második kérdésem ti milyen laptopot ajánlanátok nekem? Nem kell nagyon komoly. Csak menjenek rajta a youtube videók/elő adások és jó lenne ha néhány online játék is működne.



2019. aug. 5. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

minden driver friss rajta?


lehet túl nagy felbontású videót nézel, próbáld ki, hogy a 480p videót is szaggatja?

emeld utána 720p-re, utána 1080p-re.

Lehet nem bírja a videokártya.


Azért nézz a toshiba driver oldalon frissítéseket.


milyen OP rendszer?

2019. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha a mobilodon nem szaggat a film, akkor egyértelműen a gép a hibás. Azt hogy kell érteni, hogy használtan, de újonnan vetted? Mert egy 3-4 éves gépnek simán le kellene játszania a Youtube-videókat.
2019. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Nem értek sajnos a gépekhez. Örülök hogy ha nem rontok el semmit.


2: Úgy értem hogy én 3-4 éve vettem. De az akitől vettem ő is nem régen szerezte be.

2019. aug. 5. 18:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Windows 10 van rajta. Ebben biztos vagyok.
2019. aug. 5. 18:36
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha ez kezdetektől fogva ilyen volt, akkor driverek hibája. Szomszédom egyszer ugyanígy járt, kérte menjek nézzem meg neki, mert lassú meg szaggat néha, videót nem lehet rajta nézni, stb. Laptopot használtan vette, de látszólag működik. A baj az volt, hogy Win telepítve, az meg amilyen drivereket talált, azokat telepítette a gépre, de külön drivereket nem kapott hozzá. Így persze, hogy nem működött rendesen, újra kellett a drivereket telepíteni, szerencsére neten megtaláltuk hozzá a megfelelőt.

Ez a nemrég "szerezte be" meg hasonló dumák eleve gyanúsak, hacsak nem kereskedő...

2019. aug. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!