Szeretném lecserélni az asztali DVD lejátszómat Blu-ray lejátszóra! Milyen Márkájút válasszak? A kiírt DVD filmeket is le tudják ezek az új készülékek játszani? (Állítólag valamelyik még fel is javítja a DVD képét? ) Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés

#blu-ray #DVD #Asztali Blu-ray lejátszó
2019. aug. 5. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok lehetőséged nincs. Nagyjából Panasonicot és Sonyt lehet kapni a műszaki áruházakban. Meg elvétve egy-két LG-t. Olyat kell keresned, amelyik felskálázós, de szerintem mostanában már mindegyik tudja azt. A specifikációban, amit a termék gyártójának honlapján lehet megtalálni, ott le van írva, hogy milyen formátumokat kezel a lejátszó.
2019. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen megnéztem DVD formátumot is lejátszik (Panasonicot néztem ki)! Igazság szerint nagyrészt DVD -re kiírt filmeket néznék rajta, szerintetek azokat is könnyen lejátssza, vagy csak gyári DVD-t? Valakinek erről tapasztalat?
2019. aug. 6. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az újabb, modern lejátszók le fogják játszani az írott lemezeket is. Azt azért le kell írjam, hogy az én, 12 éves Blu Rayem (amit holnap cserélek le), már nem minden írott lemezt játszik le.
2019. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!