Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kèt, vagy több Xbox One s...

Tigris1996 kérdése:

Kèt, vagy több Xbox One s kontroller számítógèphez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Számitógèphez règóta tervezek venni kontrollereket, sokat szenvedtem a gagyi utángyártott vackokkal, mèg a drágább minősègibb thrustmaster duo kontrollereim is szarakodnak egyik másik játèknál, így eljőtt az idő nem húzom tovább kerül amibe kerül de arra gondoltam mindenkèpp veszek egy vezetèknèlküli(elengedhetetlen)

Eredeti microsoft kontrollert, leginkább most már az újabb xbox one s kontrollereket nèztem ki, win10 hez elvileg ezeket már gond nèlkül lehet vezetèk nèlkül is csatlakoztatni bluetooth segítsègèvel, a kèrdès, hogy van rá esèly hogy egyszerre több ilyen kontrollert is lehet csatlakoztatni? Mert ebben nagy kètsègeim vannak, elvègre a bluetooth egyszerre egy eszközzel csatlakoztatható tudomásom szerint,vagy egyáltalán kivitelezhető ez valahogy vezetèk nèlkül?



2019. aug. 9. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:

ha mindenképp vezeték nélkül akarsz használni több kontrollert, szerintem érdemes beszerezni inkább egy hozzá való adaptert. Lehet kapni kontrollerrel együtt csomagban is, ugyanannyiba kerül, mint maga a kontroller külön és 8 eszközt tudsz hozzá csatlakoztatni egyszerre.


[link]


Ugyan, az ilyen csomagokban csak fekete kontroller van, de ezt elég egyszer megvenned, ha több kontrollert szeretnél, utána már bármilyen színűt választhatsz mellé, működni fog vele.

2019. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen igen èn is nèzzegettem ezt a fajta megoldást, csak kezdetben próbáltam minnèl olcsóbban megúszni, illetve ha mondjuk kèt használt xbox one s kontrollert is tudnèk venni ennek az árából, bár az igazat megvalva már lehet az ára sem èrdekelne annyira csak túl legyek rajta, azèrt valjuk be 16 ezer, plusz szállítás majdnem 18 ezer....húzós, de lehet hogy akkor ez lessz a megoldás valóban,.... Tehát akkor konkrètan egy ilyen csomagból elèg egy darab? Ès utána lehet rá több kontrollert csatlakoztatni? Ha jól vettem ki abból amit írtál ez a helyzet! :)
2019. aug. 9. 16:50
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja mondjuk elèg egyèrtelmű volt, kösszi a tippet :D


Akkor nincs mese...múszáj...

Azèrt mèg várom az esetleges megoldásokat ha van másnak is, ne tartsátok magatokban elvègre sosem lehet tudni.... :D

2019. aug. 9. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik Xbox One kontroller használható USB kábellel is vezetékesen. Abból biztosan többet is csatlakoztathatsz.
2019. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A vezetèkes módszer nem jó, a számítógèp rá van kötve a tv-re, billentyűzet, egèr, minden vezetèknèlküli, mèg a hangfalat is próbálom lassannlecserèlni... csak ez a megoldás jőhet szóba, a zsínoroktól egyèbkènt is hányingerem van, plusz kènyelmetlen, hülyèn is nèzz ki, ès kivitelezhető sem lehetne lèvèn ezek nem valami hosszúak zsinorkèrdèsben, ez teljesen felejtős, ezèrt is írtam hogy elengedhetetlen a wireless fèle megoldás, közben megvettem az első kontrollert, ezt használom majd egyenlőre ez egy one s kontroller, bluetooth-al csatlakoztatható...ha megjön,mèg várom egyenlőre, ès legközelebb pedig veszek valószinűleg egy olyan ketyerèt amit elöszőr ajánlottatok! :)
2019. aug. 13. 23:34
 6/6 anonim válasza:
nekem 2 van, egy fehér és egy kék, gond nélkül működnek egyszerre! tehát kettő minimum, majd tervezek egy harmadikat is venni, meglátjuk de legalább kettő működik az biztos! :)
2019. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!