Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hitachi tv re jött egy frissit...

Hitachi tv re jött egy frissités akkor még volt internet wlan meg lan. De ma nem csatlakozik semmire nincs internett elérés azt irja. Rajta van de valami baja van. Mobil nettel is próbáltam. Hogy lehet usb vissza álitani a szoftvert?

Figyelt kérdés
hitachi,szoftver

2019. aug. 10. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak megkeresed a gyártó honlapján a szoftvert és a leírást, ennyiből áll mindössze.
2019. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:
100%

Frissítés?

Ami nem romlott el azt nem javítjuk... :)

2019. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm!A gyári oldalon probáltam de sehol semmi.Van egy tp linkes wifi modul amit bedugtam az usb portba és müködött.Kihuztam úgyis.Ellőtte a routert is néztem felvolt csatlakozva a tv is irta de semmi.Majd kb 2 óra mulva ujra bekapcsoltam és ugyan ugy nem volt wifi.Vissza duktam és volt . Így benne hagyom.A válaszokat köszönöm!.Amugy neten régebben sokan irták hogy ugyan ez a bajuk a tv vel.
2019. aug. 10. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!