Tudnátok ajánlani gaming laptopot a 300k-350k árkategóriában?

Figyelt kérdés
Az ösz elején tervezem lecserélni jelenlegi ASUS laptopomat, preferálom a márkát, de nem ragaszkodom hozzá teljesen. A TUF szériát nézegettem, de olvastam tesztet, ami szerint nagyon melegszik (az FX505DU legalábbis). Valaki tudna ajánlani olyat, ami a fenti árban van, és tapasztalat alapján is jól működik, illetve megfelelő ár-érték arányban?

2019. aug. 11. 18:11
 1/4 szántóvető ***** válasza:
100%
a rog strix g531 gu-nak olvass utána,ezek valahol 350e körül kezdődnek 1660ti vga-val.
2019. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Erről mi a véleményed?

[link]

Bár kissé fölémegy az árkategóriának, amit belőttem, szerintem 16 gb RAM megéri ezt a kis pluszt. Illetve az alapján, amit olvastam, ez nem is melegszik (annyira).

2019. aug. 11. 22:01
 3/4 szántóvető ***** válasza:
100%
ez is olyan mint amit írtam csak jobban felszerelt.jobban meg is éri mert háttértárat és ramot is kapsz jócskán,és az egér is 10e körül mozog.
2019. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítsėget! :) akkor ez lesz a befutó
2019. aug. 12. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!