Laptopom billentyűzetén néhány gomb nem működik, de miért?

Figyelt kérdés

Van egy lenovo 115ibd laptopom. Nem mai, de semmi probléma nem volt vele egészen máig, ugyanis több billentyűt sem értékel (del, le-nyíl, F9). Szét lehet szerelni, szóval kiemeltem belőle a billentyűt és látszólag semmi baja nincsen sem a szalagkábelnek, sem a billentyű aljának se egy repedés se egy szakadás, semmi. Rendesen vissza is dugtam, vissza pattintottam de ugyan úgy rossz. Jelenleg egy külső billentyűt használok hozzá, hogy minden gomb működjön, viszont hamarosan iskola, nem tudnám hurcolni a billentyűt is.


Garancia már nincsen rajta.

Ötletek esetleg?


2019. aug. 14. 23:53
 1/6 A kérdező kommentje:
100-15ibd**
2019. aug. 14. 23:54
 2/6 A kérdező kommentje:
Lenne értelme venni egy új billentyűt és kicserélni?
2019. aug. 15. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:

"Lenne értelme venni egy új billentyűt és kicserélni?"

Ja, ha megnéznéd, hogy tényleg a billentyű a hibás és nem a bemenet, ahová a mátrix van kötve.

[link]

2019. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oksa
2019. aug. 15. 00:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik mostmár a touchpad sem értékel, de ez egyáltalán nem működik. Benyomom a funkció gombot hogy bekapcsolja és megfagy egy kis időre, de ugyan úgy kikapcsolva hagyjam
2019. aug. 15. 14:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Hagyja.*
2019. aug. 15. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!