Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony MDR-ZX330BT (15k) vagy...

Sony MDR-ZX330BT (15k) vagy Sennheiser HD 4.40 BT (29k) érné meg jobban zenehallgatásra?

Figyelt kérdés
Fiamnak 24-én lesz születésnapja és gondoltam veszek neki egyet. Fülhallgatókat nem szereti mert eddig mindegyik kidörzsölte a fülét. Nekem is kiszokta. Ezt a kettőt ajánlották nekem, hogy jó minőségű mindkettő. Van valakinek tapasztalata esetleg, használta már valamelyiket?
2019. aug. 16. 23:11
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Magát a füleseket nem ismerem, de a Sennheiser hangtechnikában a csúcskategória közé tartozik.

Annó kis fülhallgatóm volt tőlük, ami könnyebb volt, mint társaik és kényelmesebb, kölcsönadtam és nem jött vissza, de még a mai napig működne.


Volt Sony fejhallgatóm is, ami inkább középkategóriának felel meg.


Szóval én mindenképpen a Sennheisert ajánlom, amennyiben tud rá vigyázni a gyereked, mert az hosszú életű és jó minőségű lesz.

Ha viszont, dobálja, kevésbé vigyáz rá, nem annyira vájtfülű, akkor a Sony a jobb választás.

2019. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit nagy feje meg ezzel arányosan nagy füle van, de mindig vigyáz a cuccaira. Köszi a választ!
2019. aug. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!