Miért nem működik a Word?

Figyelt kérdés
Vettünk egy laptopot, egyetemre. Alapból nem használtam sokat a szüleimét sem, csupán sulis beadadókhoz, szóval ha hülye kérdés, akkor bocsi. Tehát megvettük, nem kevés pénzért, egyébként Euronicsből úgy, hogy elvileg minden telepítve van rá, amire szükségem lesz. Értem ezalatt az Wordot, Power Pointot stb. Viszont ma használtam volna a Wordot, és azt írja ki, hogy aktiváljam a fiókom. Be is írtam az email címem, viszont ugye elvileg a laptophoz járt minden, és azt írja, hogy fizessek elő vagy írjam be az Office-termékkulcsomat. Ezt hol találom meg? Megadtam az e-mail címem, amit a telefonomhoz is használok és amin működnek a Microsoft alkalmazások, de még mindig ezt a termékkulcsot kéri.

2019. aug. 20. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy vettétek, hogy előre van rá telepítve, de nincs hozzá előfizetés. Viszont ez mindegy, mert neked jár az ingyen Microsoft Office szoftvercsomag:

[link] - ezen a linken tudsz regisztrálni. Utána elvileg be tudsz majd lépni azokkal a bejelentkezési adatokkal, amik ott regisztrálva lettek, és működni fog.


Ha valami nem sikerül, írj privátban és segítek neked.

2019. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!