Az Xbox One kontrollerem egyik karja miért kezdett el úgymond tompábban mozogni? Meg lehet ezt javítani?

Figyelt kérdés

Még nem volt semmi baj és másnap mikor először játszottam vele vettem ezt észre. A Fifaban is kicsit lassabban reagálnak a mozgásokra a játékosok,nem olyan mértékű a delay mint mikor online rosszak a szerverek és tényleg van vagy 1 másodperces késés,itt minimális de pont annyi hogy észrevehető és elég hátráltató. Kicsit olyan álmoskásan mozognak a játékosok, nem tudok olyan gyors részletes mozgásokkal operálni. Nem tudom egyik napról a másikra mi lelte,tényleg nem olyan jó laza mint a másik kar,nem tudom mennyire érthető ez.

Kb 2,5 éve van meg.

Sajnálnám ha emiatt újat kéne venni mert 17 ezer egy.


2019. aug. 24. 00:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!