Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy mik a különbségek ezek között a hangfalak és stúdió monitorok között?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


Azt tudom, hogy előbbiek színezik a hangot és utóbbiak nem, de akkor a két utolsó linknél nem tudom mi a különbség. Sem az első négy között nem tudom mi a nagy különbség.


És a professzionális hangfalak nem inkább a stúdió monitorokkal kell egy helyen legyenek?


2019. aug. 28. 21:31
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:

neharagudj de nem hiszem hogy erre lehet értelmessen válaszolni ide linkeltél vagy x féle tök különböző cuccot.

azon kivül hogy "minden" szerintem nem lehet más választ adni


mi érdekel tulajdonképpen? a studió technika vagy csak otthonra szeretnél valamit venni?

2019. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azt szeretném tudni, hogy miben másak ezek a hangfalak, ha egyszer különböző kategória címet adtak nekik.
2019. aug. 28. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Otthoni cucc.


Kisebb stúdió cucc.


Nagyobb stúdió vagy hangosítási cucc.


Nagyjából ezeket linkelted.


Mi a különbség ?


Leginkább a hangerő,plusz a megszólalás.


Nyilván egy,vagy több PA monitor ládát,nem fogsz betenni egy 15m2-es stúdióba..


Illetve a stúdió hangfalakkal sem vonulsz ki a színpadra hangosítani 500 főnek.


A másik az meg otthoni szórakoztatásra való.

2019. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!