Hogy kell összerakni egy laptop billentyűt és visszarakni a helyére?

Figyelt kérdés

A laptopom billentyűzetéből kiesett a "k" billentyű és nem tudom visszarakni...szét is esett maga a billentyűcske,próbáltam a két kis műanyagot összepattintani majd visszaakasztani,de nem igazán sikerült!

Help!


2010. júl. 13. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én Backspace-t akartam gyógyítani, de sajnos ezeke közel lehetetlen visszarakni, főleg ha körülötte gombok vannak.. Ha szélső lenne akkor esetleg.
2010. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Pi...ba :/

Azért köszi!

2010. júl. 14. 14:54
 3/12 anonim válasza:

Nekem sima ügy, többször kiszettem és visszaraktam már szinte valamennyit. Sztem notebook függő. A technika: Látni lehet a gombon, hogy kell állnia, akkor megnézed a fém kiemelő szerkezet hova tud csatlakozni a talpzaton. Elsőnek odailleszted majd határozott de nem állati erejű nyomás a billentyű alján majd ha bekattant akkor a tetején

vagy fordítva. vagy jobb azt bal oldal. Ezek eddig nekem minden gépnél bejöttek.

2010. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Úgy kell visszarakni, h 1-2 milliméterrel a billentyűzetfoglalat alatt rányomod, és utána az ujjadal feltolod, majd elengeded. Egyáltalán nem nehéz.
2011. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
60%
Én most szenvedtem vagy másfél óráig egy alt billentyű berakással.A google kereső hozott ide, és gondoltam ha más is jár így mint én leírom gyorsan hogy segítsek neki.Nekem asus laptopom van és a billentyű alatt van két kis műanyag pöcök.ezeket szépen összeraktam és betoltam a helyére (ez tartott kb 90 percig hogy rájöjjek hogyan illeszkedjenek, meg a műkörömmel ezt végrehajtani)Utánna már csak rá kell rakni magát a billentyűt és egy finom kattanással már a helyén is van(erre 5 mp alatt rájöttem XD)
2012. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 D.Đ válasza:
NEKEM EZ KURVÁRAA NEM SIKERÜL sött mg több gombom is kijött :'(
2012. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 cdc22 válasza:
nekem sem megy
2014. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 cdc22 válasza:
nálamvan egy ilyen keret is
2014. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 cdc22 válasza:
ami ki eset
2014. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én lassan sírni fogok. Van egy sejtésem, hogy szerintem, kitörtem a space billentyűt. :D

Azt írták ki lehet szedni, hát én próbáltam, és hallottam a recsegést, ahogy felszakadt. Ahogy láttam volt körülötte ilyen fém váz, és arról szakadt le, de csak félig, mert a másik felét nem mertem felszedni. Próbáltam visszanyomni, de beragad, nagyon nehéz lenyomni. Most kaptam pár hónapja. Fél évente tönkretettem 1 számítógépet, ha bejelentem, hogy ezt is lezúztam engem megölnek. :D :D :D még működik, de ha valaki ide ül elé rögtön észreveszi, hogy valami nem oké.


Szóval van tippetek mit csináljak???

2015. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!