Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopokhoz értő személy...

Laptopokhoz értő személy segítene nekem, hogy milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok igazán otthon a témában előre is sry😂 A legfőbb szempontok nekem, hogy kisebb laptopot szeretném amit egyetemre is könnyedén eltudok vinni, illetve tudok vele utazni ha kell. Legyen gyors, megbízható, amivel akár még játszani is lehet. Mivel lány vagyok sajna de szeretném ha igazi kis csini laptop lenne, macbookot nem szeretnék semmiképpen mivel nem komoatibilis semmivel. Lehessen rajta dolgozni stb. 200-300 ezer forint körül szeretnék válaszolni :) Első körben Asus zenbookokat nézegettem :) Előre is nagyon köszönöm!!

2019. aug. 31. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Illetve gondolom 1TB hdd és egy kisebb ssd jó lenne a gépbe.

SSD-re kellene a windows, hogy gyorsan betöltsön.

Milyen játékokra szeretnéd használni.

Persze ki lehet maxolni és ajánlanék egy 300 ezer forintos laptopot, de minek ha nem használnád ki?

Lehet, hogy egy 200 ezer forintos laptop is elegendő lenne és persze minnél hoszabb garancia idő.

Mennyit kellene kibírnia akksiról?

Mekkora képernyő legyen, mert nagyobb képernyőmérettel nő a súly és a mérete a gépnek.

Mit értesz csini laptop alatt?

Esetleg, hogy piros vagy rózsaszin meg ilyenek?

Általában a laptopok nagyréssze fekete fehér szürke színűek szoktak lenni.

2019. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a csinos alatt azt érti, hogy elegáns, vékony, szép formájú, nem pedig fullműanyag tojáshéjas, netán gémerlaptopkinézetű ormótlan izé. Én megértem, hogy ez szempont. Én sem bírom, ha csúnya. :)
2019. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok☺️ Igeeen második válaszoló jól mondta, tudom 200-300ezerért azért nem várhatok luxus minőséget de szeretném ha kis vékony lenne, nem lenne otromba vagy túl műanyag, színben arra gondoltam, hogy fehér/ezüst színű legyen. Elsősorban tényleg egyetemre használnám és tanulni de pl szeretek szabadidőmben ha ciki ha nem simsezni😂 Nem tudom mennyire sok vagy kevés de ha 3-4 órát kibírna akksi nélkül úgy hogy jegyzetelni használom, esetleg internetezni az jó lenne :) egy átlagos 15,6 os kijelzősre gondoltam első körben :) Ha ilyesmit tudsz ajánlani nagyon megköszönném ❤️ illetve erről egy véleményt tudnál mondani esetleg: [link] ?
2019. szept. 1. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobban kijössz úgy ha van rajta már windows 10 és nem külön kell venned. Azért is jobbak ezek és persze a videókártyája többet tud mint amit linkeltél.

Illetve Hdd 1Tb és 128GB ssd van bennük és Windows 10 rá van telepítve.

Még néhány dolgot ha elárulsz akkor még jobbat tudok találni talán.

Mennyi usb port kellene?

Kell-e neked a háttérvilágításos billentyűzet?

Jó az angol billentyűzet kiosztás is?


Találtam majdnem egy jó laptopot ebben 1Tb hdd és 256 gb Ssd van.

Sims 4-et 55 fps-el viszi 1920x1080 ultra grafikán.

[link]


Nem tudom milyen lehet ez a laptop.

De itt van egy laptop ami 60fps-el viszi a Sims 4-et sajnos ez 3gb-os Nvidia Geforce GTX 1050 és angol billentyűzete van, de legalább könyü viszonylag és 128gb ssd és 1Tb hdd van benne és Windows 10 és ajándék egeret adnak hozzá.

[link]


Illetve itt van összehasonlítva 3 laptop:


[link]

2019. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi a gyakori kérdés szétszedte a linket ezért hibára fog dobni az utolsó link.


Lenovo Legion Y530 81FV00C5HV:

[link]


HP Pavilion Power 15-bc501nc 7BT33EA(ez érné meg a legjobban):

[link]


ASUS VivoBook:

[link]

2019. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, nagyon szépen köszönöm!!☺️ így már könnyebb lesz választanom☺️
2019. szept. 2. 19:05
 7/7 Szovjet megszánó ***** válasza:
Aj jaj! HP Power 15-el vigyáznék 1 befagyás viszi az egészet (Power 15 tulajdonos)
2019. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!