Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Blue ray lejátszó csak a...

A Blue ray lejátszó csak a blue ray filmeket játsza le? Vagy bármilyen régit is? írottakat? Divx-et?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan kérdés , mihtha azt kérdeznéd hogy a DVD lejátszó csak a DVD lemezeket játsza-e le . sztem lejátszik bármit.
2010. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a Blue Rayt játssza le. Elméletileg, Írott Blue Ray-t is játszik, de ebben nem vagyok biztos.
2010. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is: Blu-ray


Másodszor: DVD-ket és CD-ket is le fogsz tudni vele játszani. A DivX lejátszás már lehet készülékfüggő, de ha a boltban elolvasod a kiválasztott lejátszó specifikációit, akkor biztosan olyat tudsz vásárolni, ami lejátssza a neked szükséges tartalmakat.

2010. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem Playstation 3-mam van és a Blu-Ray mellett könnyedén lejátsza akár az írott CD-ket, DVD-ket is.

DivX-et is, természetesen!


De szerintem is készükléktől függ.

2010. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!