Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lg UHD tv-n a fehér színek...

Lg UHD tv-n a fehér színek világos kék színűek lettek. Meghibásosott vagy el van állítva?

Figyelt kérdés
Az összes beállítást megnéztük, de még mindig kékes árnyalatú a kép. Valószínű ez meghibásodás?

2019. szept. 4. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A háttérfény miatt soha nem lesz tökéletes fehér a fehér, mert a LED háttérvilágítás sem az, valamilyen színű. Ezért nincs tökéletes fekete se, mert a háttérfény akkor is megy. Ha ilyen igényeid vannak, vegyél egy OLED tévét. Mivel annál minden egyes képpont egyénileg ad fényt és nincs háttérvilágítás, tökéletes fehéret és feketét is meg tud jeleníteni. De ez persze 3x annyiba kerül, mint egy LED TV.
2019. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de ez ma lett ilyen 1,5 év után. Nagyon kékes az egész, szinte nézhetetlen. 2 tv-nk a másik nem ilyen.
2019. szept. 4. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemrég (fél éve) vettem egy oled tv-t és az első üzembe helyezés után olyan hihetetlenül kákes volt az egész, hogy megijedtem.


Aztán ahogy tanulmányoztam a lehetőségeit, találtam olyan menü pontot, hogy szembarát. Bekapcsoltam és minden gyönyörű és természetes lett.

2020. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!