Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bővíthető-e ssd-vel az alábbi...

Bővíthető-e ssd-vel az alábbi laptopom és ha igen, honnan, milyet érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenovo IdeaPad 320 80XH007NHV Notebook-ról van szó, ezt szeretném bővíteni ssd-vel. Tudniillik képszerkesztéshez kell, Photoshop CS6-on dolgozom ki a képeimet és most már mivel nem csak saját célra készítek fotókat, hanem megrendelésekre is, szükségem van jobb sebességre és nagyobb terhelhetőségre, már ami a ps-t illeti, kellene bele egy ssd, úgy tudom ettől gyorsabb lesz az egész laptop. Abszolút nem értek ezekhez a dolgokhoz, így szeretnék abban is segítséget kérni, honnan érdemes ezt beszerezni, bele lehet-e tenni ezt itthon, vagy annyira szét kell bontani hozzá a lapost, hogy inkább valahol csináltassam meg? Köszi előre is annak, aki tud nekem segíteni, üdv

2019. szept. 7. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik 2.5 inches sata ssd jó bele , én a Samsung 860 EVOt venném, a konzumerek közül ez a legjobb jelenleg.
2019. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha még garis, akkor ne tegyél bele, mert elveszik a gari
2019. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már nem garis, de köszi! :)
2019. szept. 8. 17:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Itthon beszerelhető a dolog, vagy vigyem be valahova, mert túlságosan szét kell hozzá bontani a lapost?
2019. szept. 8. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg csak az alját kell leszedni, a pontos típusr anem találtam szerelési útmutatót:

[link]

2019. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!