Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Hogy lehet az androidos telefonon kikapcsolni ezt az írás kijavító funkciót?

Nagyon idegesítő, hogy nem azt engedi leírni amit én akarok.

szept. 10. 10:06  Privát üzenet  

A válaszok

Micsoda igények...

Már-már furcsa vagy nekem, miután ezen az oldalon is hány idióta van, aki odalöki az értelmetlenül összehányt, "kijavított" kérdését, mert talán el sem bírja olvasni, hogy mit művelt, diszlexiás, vagy külföldi, vagy ki tudja...

Van olyan, hogy beállítások, nyelv és bevitel, de talán a típus sem közömbös.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 10. 12:44 Privát üzenet
Beállítások, Nyelv és bevitel, a Helyersírás-ellenőrzőt itt lehet kikapcsolni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 10. 15:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kell kikapcsolni az automatikus szó javítást Samsung S7-en? Jegyzet, messenger, email íráskor állandóan működik, nagyon zavar, mikor más szót ír be, ha entert nyomok.
Xperia Z-n hogy lehet kikapcsolni, hogy ne tegyen javaslatokat írásnál? Mert állandóan más szót tesz be mint amit én írok.
Iphonnál hogy kell kikapcsolni a jegyzetekben, hogy miközben írsz ne írja át a szavakat engedély nélkül teljesen más szavakra írás közben?
Akai Glory F2 okos telefonon hol lehet kikapcsolni a betűk rezgését üzenet írás közben?
Hogy kell kikapcsolni a prediktiv iras modot?
Hogyan tudom kikapcsolni Note 4nél az újlenyomat érzékelést képernyőre írás közben, esetleg tudtok alternatív módot arra, hogy hogyan húzhatnék alá/emelhetném ki egy adott szöveg tartalmát?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!