Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DVD Felvevő és Lejátszó nem...

DVD Felvevő és Lejátszó nem ír TV-ből felvett adást. Hogy tudja ezt megállapítni hogy az?

Figyelt kérdés

Üdv. Adott egy Samsung DVD-RW/HDD lejátszó/felvevő illetve adott egy Set-Top box.


A Set-Top boxot összekötöttem sima RCA kábellel a Samsung-al és felvettem az adást. Mikor azt az adást a Samsungal megpróbálom kiírni, nem engedi mivel írásvédett.


Ha mást dugok a Samsung AV bemenetére mint a Set-Top boxot, azt probléma nélkül írni is tudom DVD-re. Ezt milyen módon állíptja meg ez az Író/Olvasó?

Köszönöm a válaszokat!



2019. szept. 11. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

A fájl úgynevezett attributuma a titok nyitja.

[link]

Persze nem ilyen egyszerű, nagy valószínűséggel nem hagyja majd hogy megváltoztasd.

2019. szept. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit túlbuzgó a készüléked, miután Hollywood, illetve a tartalomgyártók ma már csak a HD-verziók jogvédelmére (DRM) törekednek, ha jól tudom.

A készülékek analóg SD kimenetei szabadon rögzíthetők, sőt még a HDMI is képes lehet automatikusan SD minőségre váltani, amikor nem HDCP-kompatibilis kijelzőt kötnek rá.

Hogy a tiéd ezt műveli, az valószínűleg a digitális adásba rejtett azonosító miatt van, ami még az analógba is átmegy, de erről csak nagyon homályosan rémlik valami, úgyhogy inkább nem vállalok érte garanciát.

Viszont a HDD-re titkosítva rögzíti, onnan kezdve beint neked, nem tudsz vele semmit sem tenni.

2019. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azzal tisztába vagyok hogy amit a HDD-re rögzít a készülék az titkosítva lesz. Viszont DVD-re írható. Kivéve a TV adás ami analóg bemenetről lett felvéve. Érdekes, minden esetre
2019. szept. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!