Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van komoly különbség hangzásba...

Van komoly különbség hangzásban egy 40 000 ft-os és egy 100 000 ft-os (wireless) fejhallgatónál?

Figyelt kérdés
Nagyon dicsérik pl. a HyperX Cloud Flight-ot ami 40 000 ft-ért már kapható, viszont lenne keret valami komolyabb Sennheiser vagy Sony fülesre is de őszintén nem gondolnám, hogy a dupla+ ár megérné. Ugye főleg zenehallgatásra kéne, meg persze játszok és filmet nézek, de 2 utóbbira bőven elég az olcsóbb de zenére nem tudom, a felsőkategóriás modellek tényleg annyival jobbak?

2019. szept. 20. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség, de ezt már csak a vájtfülűek hallják valószínűleg.
2019. szept. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy miről és milyen zenét hallgatsz (mp3-hoz bőven elég az olcsóbb is)
2019. szept. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
Nem kell ahhoz vájtfülűnek lenni, hogy tudj különbséget tenni. Ezt a Hyperx.... életemben nem hallottam, attól még lehet jó, de nem hiába 40000 Ft. Ha játékra szeretnél, akkor oda egy nyitott a tere miatt jobb választás lehet, zenére meg függ a stílustól, meg a minőségtől. Ha mp3-at vagy valami zenestreamelőt használsz, akkor nem fog sokkal jobban szólni a drágább, azt meg kell kínálni komolyabb minőséggel. Ha van lehetőséged, próbálj ki egy Focal Listen wireless-t, múltkor 60E Ft volt akcióban. Eszméletlen a hangzás ennyiért. Előtte próbáltam a vezetékes változatot, az meg mégjobb. Nekem jobban tetszett, mint a 100E-ftos Sennheiser HD600. Talán mert dinamikusabb a zárt kialakítása miatt.
2019. szept. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
Még annyit, hogy az olcsóbbnál előfordulhat, hogy kb 20 perc után már fárasztó lehet a hangja, idegesítő magasok, stb. Ha van lehetőség próbáld ki. A 100E körüli vezetéknélküli fülesekben van (ANC) zajszűrés, ami nyom az árukon, de hangzásban nem biztos, hogy többet nyújtanak, mint egy 60-70E Ft-os.
2019. szept. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!