Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire megbízható tv gyártók...

Mennyire megbízható tv gyártók közé tartozik jelenleg a SHARP? Lentebb linkeltet néztem ki!

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 21. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én még most is a "gagyik" csoportjába teszem a sharp termékeket. Talán mert régen volt, és pocsék volt.
2019. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár éve vettem egyet mert adatok alapján jónak tűnt, 130 ezres kategória, szóval nem mondható olcsónak. Darabos volt a menüben való lépkedés, volt, hogy le is fagyott. Rengeteg idő volt mire bekapcsolt. Másnap vissza is vittem és inkább kicseréltem egy kicsit drágább Samsungra. Lehet csak én fogtam ki egy gyári hibásat vagy esetleg a Smart oprendszere volt ilyen gyenge, de nekem ez az élmény épp elég volt ahhoz, hogy a következő tévémet ne tőlük válasszam.
2019. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Török Vestel valószínűleg, de ha mutatsz egy képet a hátáról (alaplapi csatlakozókról), akkor megmondom biztosabban.

A Vestel viszont LG LCD-ket szokott beépíteni, kiváló képminőséggel.

De ma már semmi nem biztos, lehet kínai is.

2019. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Itt meg tudod nézni a képeken a hátoldalát is hogy vestel e! [link]

Minöségileg mennyire jó márka a vestel?

2019. szept. 22. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4

Tipikus kínai hátsó, nem véletlenül, miután a Sharp márkanevet a kínai Hisense vásárolta meg.

A Vestel ennél szimpatikusabb, jobb minőségű LCD-ket használnak, noha nem feltétlenül LG.

Épp van nálam szervizben egy 50 collos Technika (Vestel), AUO kijelzővel. Ez mondjuk nem LG-minőség, de még mindig jobb, mint azok a kínai LCD-k, ami a gyenge látószögről is felismerhető.

2019. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!