Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új rádión alapzaj elfogadgató,...

Új rádión alapzaj elfogadgató, vagy küldjem vissza?

Figyelt kérdés
Internetről rendeltem rádiót. Bekapcsolás után egy jól hallható zúgás szól a legminimálisabb hangerőn is, a hangerőt följebb csavarva a rádió hangja elnyomja a zúgásét, a zúgás erőssége nem nő. A zúgás ugyanúgy hallható a legkisebb hangerőre állításnál mp3 lejátszó módban is. Arra gyanakodtam, hogy a hálózati feszültség okozhatja a zavart, de elemes üzemmódban is ugyanígy szól. Föltekerve amúgy a zúgás már szinte egyáltalán nem észrevehető, de mégis van, amikor az ember halkabban szeretné hallgatni, és ekkor már zavaró, nem is beszélve arról, hogy az ember egy új készüléktől tökéletes működést vár el.

2019. okt. 9. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem küldd vissza. Ilyenkor (netről rendelted) 14 napod van elállni a vásárlástól akár indoklás nélkül is.
2019. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg fórumokon nézz körül, keress rá, mások is tapasztaltak -e ilyet, angolul is rákereshetsz:

"rádió neve-altípusa" review, "rádió neve és altípusa" "buzzing sound" vagy hasonló

2019. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elcseszték a hangvégfok előerősítőjének az illesztését.


Kuka, vagy csere.

2019. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen cseréltesd ki.
2019. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:


Semmiképp se cseréld ugyanarra a típusra.


Ez úgynevezett típus-hiba lesz.

2019. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én visszaküldeném.
2019. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A feleségemnek nagyon tetszik a rádió kinézete, ezért nem akarja hagyni, hogy visszaküldjem, ő kapta ajándékba tőlem, a zúgást nem is hallja annyira. Viszont engem zavar, hogy egyfolytában hallom hogy zúg. Még van egy hét, hogy visszaküldjem, mindenképp ugyanarra a típusra cserélném, a vásárlók a minősítésnél pont a szép, tiszta hangzást írták előnynek. Remélem nem típushiba lesz. Csak nem gyártanak így rádiókat. MP3 módban is hangosan zúg, úgy is, hogy nincs elindítva a zene. Mindenesetre az érdekes, hogy a zúgás hangereje nem függ a hangerő állásától. Ezért leginkább akkor zavaró, ha nem akarjuk hangosan hallgatni a rádiót.

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Ha kicserélem, megírom, milyet küldtek helyette, aggasztó, hogy típushiba is lehet.

2019. okt. 11. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy kivénhedett Lenovo tableten hallgatom a rádiót. Legalább 300 adót fog, kifogástalan zajmentes minőségben.
2019. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!