Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Media Markt-ban hogyan működik...

Media Markt-ban hogyan működik a garancia?

Figyelt kérdés

Egyszer vásároltam egy fülhallgatót, de úgy egy év után megszakadt, így bevittem, mert annyi rémlett, hogy garanciás volt. Ha jól tudom, abból mást vettem, nem még egy fülest, mert akkora már vettem egy másikat.


A kérdésem az, hogy meddig garanciás a készülék?

Illetve:

Ha az elszakadt fülesem árából vásároltam egy másik fülest, akkor az is garanciás vagy már arra nem vonatkozik semmi, mert kicserélték?



2019. okt. 12. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"A kérdésem az, hogy meddig garanciás a készülék?"


Addig, amennyit a bolt/forgalmazó ad, ez webshopon könnyen leellenőrizhető.


"Ha az elszakadt fülesem árából vásároltam egy másik fülest, akkor az is garanciás vagy már arra nem vonatkozik semmi, mert kicserélték?"


Arra lesz külön garancia, nincs összefüggéssel a két dolog.

2019. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha annyira könnyű leelenőrizni, nincs kedved utána nézni? Mert nem hiába írtam ki a kérdést, nem találtam semmi infót ezzel kapcsolatban.
2019. okt. 12. 16:56
 3/11 anonim ***** válasza:

1 év a vásárlástól számítva.

Ha a pénzt visszaadták és vettél mást, gondolom kellett fizetni a pénztárnál, és megvan a blokkja még. Az azon szereplő dátumhoz adj egy évet, addig érvényes. Ha a blokk nincs, akkor gari sincs.

Nem kell ezen sokat keresgélni.

2019. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Egyszer vásároltam egy fülhallgatót.."


Akkor 3 hónaptól 5 évig jár rá, modelltől függően, a pontosítasz a kérdéseden tudok érdemleges választ adni.

2019. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A fülhallgató egy JBL T205 típusú. A blokkja is meg van, de még nincs a kezemben, így nem tudom mikor vettem. Lassan egy éve, ha nem több már.
2019. okt. 12. 22:17
 6/11 anonim ***** válasza:

"Lassan egy éve, ha nem több már."

Akkor keresd meg gyorsan. Lehet hogy holnap lejár.

2019. okt. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az oké, de az időtartamra vagyok kíváncsi, nem egy eldöntendő válaszra.


Erre a készülékre 1 vagy több év a garancia?


(1 éve és 15 napja vásároltam)

2019. okt. 13. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Így jártál.
2019. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Biztos szokan szeretnek a hozzáállásod miatt...
2019. okt. 13. 18:16
 10/11 anonim ***** válasza:

A webshopon még mindig fent van a termékleírásnál, tisztán, fél méteres betűméretekkel, hogy:

[link]


Azért remélem, hogy az életben jobban megállod a helyed, mint az internethasználattal.

2019. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!