Dirt Rally 2. 0 Irányítás?

Figyelt kérdés
A Dirt Rally 2.0 Irányítása csak szerirtem szar? Nem tudok letolni egy normális Rallycross versenyt menni 20-as Difficultyn, Max. Assiston, Clioval. Dirt 4-ben ezek nélkül a Focus RS RX-el. Én nem értem. Nektek megy?

2019. okt. 13. 00:44
 1/2 anonim válasza:
Kormánnyal játszol? Mert ha nem akkor nem is fogod tudni irányítani az 5-600 lóerős rallycross autókat sem az r5- ösöket. A rallycross autókat kb. 3-4 óra gyakorlás után egész kellemesen lehet vezetni kormánnyal. De először mindenképp állítsd be számodra megfelelően az irányítást.
2020. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik az irányítása. Igaz hogy sokszor összetöröm az autót de eléggé realisztikusnak tűnik és ez lehet előny és hátrány is. Ha még nem éreztél rá akkor még szétvet az ideg, de amikor már ráérzel onnantól nagyon élvezhető.
2020. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!