Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az okos Tv-n (SmartTv) lehet...

Az okos Tv-n (SmartTv) lehet youtubozni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 19. 14:09
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen leget
2019. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Youtube-ozni lehet.

Csak helyesen leírva működik!

2019. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 lehet érteni mire gondolok? IGEN! Akkor meg mit ugatsz? Nincs életed? Nem tetszik lapozz tovább
2019. okt. 19. 21:31
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 köszi
2019. okt. 19. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

# 3

Ne röhögtess, primitív pozitív.

Ostoba.

2019. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, méghozzá 2 úton:

1./böngészőjét előhozod és a keresésbe beirod: youtube.com

2./az okostv beépitett youtube alkalmazásán keresztül. Rákattintasz, aktiválod és kész.

A Smart tv-k különbözők lehetnek. A youtubeozás feltétele, hogy eleve legyen benne beépitett WIFI adapter, ha nincs, akkor venni kell hozzá, hiszen a netet valahogyan fogni kell vele. Ma már olyan jó tv-k vannak, hogy nem csak beépitett WIFI adapterük van, hanem több gyárilag beépitett alkalmazás is, amely megkönnyiti a tévézést (persze ezek ugyan benne vannak, jó részük csak előfizetéssel aktiválhatók ( Pl. ingyenes a böngésző, a youtube alkalmazás, de pl fizetni kell a Netflix, Filmbox, HBO GO, stb. alkalmazások használatáért)

2019. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 miért lennék ostaba? Mert elírtam egy betűt? Gratulálok!
2019. okt. 21. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne tolakodj privátban!

Ne hazudd, hogy elírás, ami butaság!

Mindent összevetve pedig azért vagy primitív (ez most már bizonyított), mert nem elnézést kértél, hanem visszaugattál.

Képzeld, találkoztam már olyannal is, aki megköszönte a tájékoztatást. Nem mondom, hogy nem lepődtem meg én is, mert legtöbb paraszt csak ugatni tud, nemhogy szégyellné magát.

Elnézést kérni pedig azért illene (ilyenek is előfordulnak néha, még ezen az oldalon is), mert ha még véletlen, akkor is zavaró a kulturálatlan írás.

"Pendrivot" stb. paraszt megnyilvánulások!

Optikai környezetszennyezés!

Bunkó!

2019. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!