Nintendo Switchen illetve Switch Lite-on, hogy működik ez az egész online, illetve együtt játszás barátokkal, testvérekkel stb?

Figyelt kérdés

Tesómmal tervezünk venni, egy Switch-et, amit én fizetek, ő pedig vesz egy Switch Lite-ot, hogy amikor hosszabb nyaralásokra indulunk, akkor út közben, illetve a szálláshelyen tudjuk konzollal játszani. Nagyjából tisztában vagyok a dolgokkal, de az lenne a kérdésem, hogy amelyik játék nem támogatja az online modót (talán pl a Super Mario Odyssey) de azt írja, hogy a 2 játékos módot meg támogatja, akkor azt meglehet-e oldani úgy, hogy egyikük Switchről, másikunk meg Switch Literól és ugye úgy, hogy közben egy világban vagyunk és látjuk egymást? A Super Mario Kart 8-al azzal nincs ilyen probléma, mert az támogatja az online játékot, szóval gondolom, hogy akkor azon tudunk, úgy menni, hogy Switchről és Switch Literól.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. okt. 21. 18:06
 1/3 Krisipoke ***** válasza:
100%
Játéktól függ, de alapvetően két Switch össze tud hangolódni egymással, ha egymás közelében vannak, és lehet egymással vagy egymás ellen játszani. A legtöbb játékhoz viszont kell, hogy meglegyen mindkét Switch-csen a játék, vagy ha ez nincs, akkor egy képernyőn két kontrollerrel tudtok játszani.
2019. okt. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszi a segítséget! Ennek örülök akkor, hogy úgy is lehet játszani 2 játékos módon együtt játszani,h ogy egyikünk Switchről másikunk meg Switch Literől úgy hogy nincs online módja. Egyébként én is így gondoltam logikusnak, különben mi értelme lenne egy Switch Litenak, hiszen ha jól tudom a Nintendon nem tolonganak az online játékok. Mégegyszer köszi a segítséget! :)
2019. okt. 30. 12:12
 3/3 Krisipoke ***** válasza:
100%
Igazából elég sok online játék van rajta, és nagyon sok van a legnépszerűbbek között is, amit lehet online játszani, vagy éppen az a fő részük. Ilyenek pl. a Super Mario Maker 2, a Splatoon 2, a Mario Kart 8 Deluxe, a Super Smash Bros. Ultimate, a Pokémon Let's Go Pikachu/Eevee (és a most megjelenő Pokémon Sword/Shield), az ARMS, vagy a Pokkén Tournament is, csak hogy párat említsek.
2019. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!