Milyen mélyláda?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Venni akarok egy mélyládát, de nem tudom milyet.(nagyon nem vagyok otthon ilyen dolgokban). Na szóval. Házibulikra szeretnék venni egy mélyládát, és az lenne a kérdésem hogy ki milyet ajánlana? kint is, és bent is lenne használva. Illetve milyen hangszóró kell hozzá? Nekem van 2 hifi hangszóróm, ezekkel lehetne e párosítani? Köszönöm előre is a válaszokat! 😀
2019. okt. 21. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy ezeket könnyen összelehet kötni, vagy bonyolult?
2019. okt. 21. 19:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha passzív mélyládára gondoltál, ahhoz kell erősítő is.

Ha aktív, akkor benne van.

Egyik esetben sem lehet kombinálgatni, eleve csak egyforma passzív hangszórókat lehet összekötni.

Aktív sugárzónál pedig belső kapcsolat van.

2019. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abból nem lesz semmi, egy szobai aktív mélynyomónak szüksége van arra, hogy megfelelő legyen a teremakusztika. Mindenki mást fog hallani, ahogy közlekedik a szobában, szóval ez így felejtős. 4 mélynyomóval már elérhető a kívánt hatás, csak az meg többe kerül. Egy jó sztereó nagy membránfelületű hangfalakkal, azzal többre mész.
2019. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!