Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ennyi pènzèrt èrdemes bele...

Ennyi pènzèrt èrdemes bele venni másik akkut vagy inkább új hangszórót vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy WS-1806 Bluetooth hangszóróm amit másfèl ève vettem, újonan 5 órát bírt ki egy feltöltèssel. Most max másfèl órát visz. De nem vagyok benne biztos hogy vegyek újat ha elhasználódik az akkuja vagy akkut vegyek-e hozzá? Egy darab 18650-es akku van benne ami 520 mah-es. Amit nèztem hozzá akkut neten az meg 2500 mah-es ès szállítással együtt 2600 forint.

2019. okt. 23. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

18650-es és 520mAh? Biztos ez az információ?

Általában a hamis cellákba raknak jóval kisebb cellát(pl 18350), a maradék helyet pedig valamivel feltöltik, többnyire homokkal.


"Amit nèztem hozzá akkut neten az meg 2500 mah.."


Relatíve minden 18650 akku ugyanakkora, ezáltal nem eszköz specifikus, hogy milyen akku megy bele, bármilyen 18650-es jó.

Legnagyobb kapacitású !!valós!! 18650-es azthiszem 3500mAh körül van.

2019. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként jól működik a hangszóró, akkor én simán megvenném az új akkut és kicserélném.
2019. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neten olvastam hogy ekkora akku van benne. Amúgy semmi baja, csak annyi hogy a hangerőnövelő/tovább gombot kelkett kicserèlnem ès olyan hogy nem volt olyan gombom ami bennevolt ès kívülre ragasztottam egy lèzerpointer nyomógombját rá ès kèt vèkony dróttal megy be a hangszóróba.
2019. okt. 23. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
És nem lehet töltés közben használni? Ha folyamatosan be van dugva? Akkor még akkut se kellene cserélni, hacsak nem szoktad hordozni.
2019. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szoktam hordozni is meg fixen is szoktam használni úgy hogy rádugom az 5.1-emet a fülhallgatókimenetére.


De már korábban arra is gondoltam hogy kiveszem belőle az akkut és töltővel használom tovább és így a nagyhangfalnak lenne egy állandó bluetooth modulja amivel tudnám akármikor vezetéknélkül használni. Telefonhoz hordozni meg veszek másikat.

2019. okt. 24. 09:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg próbáltam úgy is hogy powebankra kötöm, csak a mérete miatt macerás még a powert is fogni mellette.
2019. okt. 24. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!