Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lg tv-m kiírja, hogy frissítse...

Lg tv-m kiírja, hogy frissítsem a böngészőt. De nem tudom hol kell. Hogyan kell frissíteni?

Figyelt kérdés
Lg webOS Tv UJ6307-es a böngészőbe léptem, hogy az rtlmoston megnézzem az xfaktort. Be is jön a honlap, bár már ott is írja a chrome, hogy frissíteni kellene és amikor rámegyek a videóra, akkor kiírja, hogy elalvult a böngészőm és frissítsem le. Van egy segítség lehetőség. Arra rányomok, bead 4-5 böngészőt, amik közül választhatok, de bármelyikre is megyek, mindog kiírja a tv, hogy nem támogatott a letöltés. De a saját store-jában nem találok semmit. Egyszerűen csak böngésző a neve, ami rajta van gyárilag, de nem tudom lefrissíteni. Már újraindítottam a tv-t, de akkor sem jó. Valami ötlet? Köszönöm
2019. okt. 27. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"akkor kiírja, hogy elalvult a böngészőm és frissítsem le."

Ténylegesen ezt írja, hogy le kell frissíteni?

Nem fel?

Honnan veszitek ezt a butaságot, hogy lefrissítés?

2019. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Jól kisegítetted a kérdezőt. Szerintem se le, se fel nem tudta frissíteni a TV böngészőjét. Te meg tudálékosan ki is oktattad.
2019. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

# 2

Tudod jól, hogy a te véleményed számomra semmi, mentális sérült.

2019. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, persze.
2019. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!