Hogyan tudok pendriveról zenét hallgatni a kocsiban?

Figyelt kérdés
Az autó rádió egységének csak aux kimenete van, nincs usb.De pendriveról szeretnék zenét hallgatni.

2019. okt. 27. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rajta USB akkor talán az MP3-at sem tudja. Így nehezen...
2019. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Veszel egy mp3-as lejátszót, mondjuk egy ilyet:


[link]


Vagy ha nem akarsz ennyire alja kategóriát akkor még hozzáteszel 2-3 ezer forintot.

Meg veszel hozzá egy kábelt aminek mind a két végén jack van.

Pendrivehoz kellene valami lejátszóeszköz, amin van jack kimenet, plusz táp a lejátszóeszköznek.

Olcsóbb megoldás egy olyan lejátszó amit linkeltem.

Az fm transzmitter-t még véletlenül sem ajánlom.

2019. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Micro-SD kártyával működő FM transmitter akkor lehet jó megoldás ha közvetlenül oda teszed a rádióhoz és olyan hullámsávra állítod ahol nincs adás.
2019. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Láttam ilyen aux usb adaptereket azok nem fognak működni?
2019. okt. 27. 12:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Hol láttál és milyet? Érdekelne, hogyan hajt meg egy aux-USB átalakító egy pendriveot...

Egyébként meg NEM lehetséges sehogyan sem, mivel az mp3 az egy fájlformátum, amihez kell egy lejátszóeszköz ami TUD mp3-at kezelni.

2019. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van olyan átalakító, amit a szivargyujtoba kell dugni, abba a penyot es mukodik. Fm transzmitter..Nekem volt olyan, de azota inkább kicseréltem a rádiót, most mar automatan ra tud csatlakozno a telefonra es lejatsza az ottani zeneket
2019. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
jah es nem kell.hozza olyan rádió, ami mp3at jatszik le, 2003-as autom van, mp3 akkor meg nem volt vmi elterjedt
2019. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"jah es nem kell.hozza olyan rádió, ami mp3at jatszik le"


Tényleg nem kell??? És akkor szerinted az általad emlegetett átalakító mi??? Magyarán veszel egy átalakítós MP3 lejátszót amit bedugsz a rádióba... :)))

2019. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

FM-transzmitter nem szimpatikus nekem, a minőségrontó oda-vissza alakítások miatt.

De ma már vannak mindenféle variációk, Kínából pár dollár csak.

Van olyan, ami pendrive-hoz hasonló formájú, de rakhatsz bele micro SD kártyát és még a telefon is tud hozzá kapcsolódni Bluetoothon.

Vagy vannak beépíthető egységek:

[link]

[link]

De ehhez némi szakértelem is szükséges.


Az AUX nem kimenet, hanem bemenet (auxiliary input).

2019. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
78%-os, nem, nem dugom be a radioba..Hol olvasol ilyet? az fm transzmittert nem kell bedugni a radioba
2019. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!