Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit gondoltok az új airpods...

Mit gondoltok az új airpods pro-ról? Szerintetek a sima airpods vagy a pro a jobb? ( mint külsőben mint tudásban) ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Annyi pénzért? Az amcsi ára 75.000Ft lesz, amíg ideér 85-90k.
2019. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
30.-an azaz ma mar kaphato es 100.000ft
2019. okt. 30. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk eleve nem szeretem az agybadugós füleseket, nekem kényelmetlen és macerás a behelyezés, márpedig van olyan, amikor csak felkapom, beteszema fülembe és beszélek. Pl. vezetés közben. De ha szeretném is ezt a kialakítást, akkor sem adnék ki érte ennyi pénzt. A Pro legnagyobb újítása a zajszűrés, ami jó dolog lehet, de nem hinném, hogy önmagában megér 100 ezer forintot. Ez pont kétszerese a sima AirPodsnak és annyival nem nyújt többet.


Én teljesen meg vagyok elégedve a sima verzióval, szép a hangja és a beszélgetések minősége is teljesen rendben van, az akku üzemidő is...

2019. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem elég csúnya lett és nem feltétlenül szimpatikus, hogy kisebb lett így még az eddigieknél is könnyebb elhagyni🤷🏻‍♀️ A zajszűrés szerintem nem minden esetben előnyős pl egy forgalmas úton sem mert nem hallod ha jön egy autó én szeretem azért ha a külvilágból is érkezik egy kis infó számomra attól a zene még ugyanannyira élvezhető. Na meg persze kicsit túl lőttek az árral..
2019. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A zajszűrés mondjuk kikapcsolható. Ez a cucc nálunk az ára miatt nem fog befutni. Fülhallgatót venni az átlagfizetés feléért... kimondani is durva.
2019. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!