Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Schubert etude 225 USB mennyir...

Schubert etude 225 USB mennyire jó kezdő szintetizátornak?

Figyelt kérdés
Neten nézegettem és ezt találtam mennyire éri meg megvenni

2019. nov. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek bármi jó ami hangot ad ki.
2019. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a konkrét típust, de gyanúsan olcsó. Nem tudom, mennyire gondolod komolyan a tanulást. Ha nem csak porfogónak szánod a szintit, akkor egy kicsit komolyabbat nézzél. Pl a Yamaha EZ 220 már egész elfogadható
2019. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából ilyen otthoni hobbi zenelgetest szeretnék így ehhez nézek típust ami viszonylag olcsó. Az a 30-40 ezer körüli összeget szánok rá. Harmonikáztam egy pár évig sőt még most is néha, az alapok megvannak de valahogy a szintetizátorokat jobban vonzanak.
2019. nov. 6. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak sem le beszélni sem rá beszélni semmire,

csak meg jegyezném hogy mint teljesen kezdő rá áldoznál

30-40 ezret egy új szintire, ami hát elég alapszintű és

kissé túl árazott szerintem. Használtba de jó állapotú és jobb tudású hangszert fele ennyiböl ki lehetne hozni, és ha netán úgy alakulna hogy mégsem a te világod ez akkor sem buknál rajta akkorát!

2019. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!