Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A DAC-os hálózati sztereó...

Akoslaszlo kérdése:

A DAC-os hálózati sztereó erősítőknek sokkal (! ) jobb a hangjuk?

Figyelt kérdés

Tudom ez mennyi mindenen múlhat csak még gyakorlatom nincs benne és vásárlás előtt állok.

Yamaha A-s701 vagy Yamaha R-N803D?


(ráadásul a különbség 50-60e ft!)


2019. nov. 7. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hálózati erősítő nincs DAC nélkül, nincs értelme megkülönböztetni,hogy DAC-os, mert mind olyan.

Amúgy mi állítaná elő az analóg hangjelet a digitális adatfolyamból?

2019. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Még egy szaros telefonban is van DAC.

A kérdés milyen minôségben alakítja vissza analóg jellé a digitális zeneforrást? Ez a DAC-on múlik. Ennek nézz utána, lehet ugyanaz a DAC-ja mindkettőnek, nem tudom nem néztem utána.

2019. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zzzoli ***** válasza:
100%

Így van ahogy írják neked, mindegyikben kell hogy legyen benne dac, hiszen a digitális formátumokat hogy juttatná ki a végfokaira analóg jel gyanánt.

Azt meg tudod keresni a neten hogy milyen típusú dac ic van benne, meg tudod nézni a paramétereit. Viszont nagyon fontos a körítés is, az analóg áramkörök milyensége. A hangképet így összességében alkotják.

Én inkább teszteket olvasgatnék a zenei tulajdonságaikról a neten és az alapján döntenék.

2019. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!