Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Működik az Xbox one jack dugóval a normál fülhallgató?

nov. 8. 21:53  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

A kontrollerre gondolok.

# 1/5Időpont nov. 8. 21:54 Privát üzenet
Mitől ne működne?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 9. 06:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is azt gondoltam, de rádugtam és játék alatt nem szól.

# 3/5Időpont nov. 9. 10:59 Privát üzenet
Próbáld meg egy kicsit kijjebb húzni a csatlakozót, lehet hogy a test nem érintkezik rendesen.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 9. 13:22 Privát üzenet
A legtöbb működik vele, de sajnos nincs garancia rá.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont nov. 11. 08:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
IPod Shuffle mp3 lejátszómnál a fülhallgató bal oldali része nem olyan régen egyik napról a másikra nem szólt, és nem a fülecs a hibás, mert másikkal is ugyanez volt....
Az normális, ha vezeték nélküli füles másfél napnyi töltés után is azt mondja, hogy battery low?
EGyszerű füllhalgató?
Mi alapján válasszak jó fülhallgatót? Normál kialakításút vagy agybadugósat szeretnék, fejhallgatót nemszeretem.
Ha valaki normál hangerőn hallgat zenét fülhallgatón, akkor ugye nem károsodik a hallása?
Melyik fülhallgató a jobb?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!