Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A samsung uh55ru7402 tipusu...

Barkács bácsi kérdése:

A samsung uh55ru7402 tipusu tévén hogyan tudom visszanézni az rtl most müsorait?

Figyelt kérdés
Szépen megkerestem az interneten az rtl mostot be is jön, de csak pörög-pörög a karika. Mi kell hozzá, de kérem nagyon egyszerüen elmagyarázni mrt nem vagyok számitógép szakember.
2019. nov. 10. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mi kell hozzá, de kérem nagyon egyszerüen "

Egy olyan televízió, amin a böngésző támogatja a Silverlight beépülő modult. Annak hiányában nem fog menni.

2019. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt kifejtették nemrég egy másik témában, az RTL átalakította a rendszert és most már kódot kell kérni a szolgáltatótól, aminek jogi okai vannak.

Csak az RTL előfizetői jogosultak ennek a szar műsornak a nézésére.

Viszont egyelőre még nem kiforrott a rendszer, nem is tud róla minden szolgáltató.

[link]

2019. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Re: #2

Nem egészen. Amiről te beszélsz, az már azt követné, hogy megnyílik az oldal. De itt a beépülő betöltése még nem érinti a felhasználó azonosítást.

2019. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!